+38 (067) 348 56 35   +38 (050) 138 20 81  

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

_под_обои.jpg

Штукатурка під шпалери, фарбування, плитку.

Найпоширенішими варіантами оздоблення внутрішніх стін в приміщенні є шпалери, просте фарбування чи плитка. Такі ріщення є простими та економними.

Штукатурка під шпалери.

Перед поклейкою шпалер стіни в приміщенні вирівнюють штукатуркою для отримання рівних площин та кутів. Поверхню після цього потрібно додатково вирівняти шпаклівкою, адже сама штукатурка не забезпечить достатньої гладкості поверхні. Шпаклівки можуть бути як на гіпсовій так і акриловій основі. Перші розчиняються водою, другі вже готові до застосування. Перед шпаклюванням повехню очищають від пилу та грунтують. Всі кути потрібно додатково проармувати скло сіткою. Тільки після цього можна приступати до поклейки шпалер. Сьогодні дуже часто замість звичайних шпалер на стіни приклеюють стіклохолст, який далі фарбують. Такий метод дозволяє отримати на поверхні додатковий армувальний шар та певну текстуру. 

обои

Штукатурка під фарбування.

Якщо Ви бажаєте отримати гладку однотонну сітну, поверхню, перед фарбуванням, потрібно як слід підготовити. Після вирівнювання стін штукатуркою як і перед поклейкою шпалер, всю поверхню додатково вирівнюють шпаклювальними масами. Обов’язково всю поверхню потрібно  армувати склосіткою з наступом не менше як 10см. Це необхідно для того аби запобігти утворенню тріщин чи «павутини» на поверхні. Далі поверхня шліфується абразивним інструментом. Це можна зробити  як звичайною шліфувальною тканиною так і спеціальними шліфувальними машинами, що значно прискорить процес. Поверхня має бути ідеально гладкою та без виступів і впадин. Перевірити це можна за допомогою косого світла від лампи. Далі можна приступати до фарбування поверхні. Спеціалісти рекомендують робити це два рази для отримання рівномірного тону на всій площі стіни. 

Шлифовка стен

Штукатурка під плитку.

Чи потрібно штукатурити стіни пред тим як клеїти плитку? Керамічна плитка та різні декоративні елементи вимагають не тільки рівних поверхонь, а й особливу увагу потрібно звернути на кути.  Вирівняти кут плиткою дуже складно, простіше та якісніше це можна зробити за допомогою штукатурки. Поверхня під плиточний клей має бути міцною, тому для таких робіт краще підходять штукатурні розчини на основі цементу. Якщо штукатурка теплоізоляційна, тоді її поверхню обов’язково потрібно армувати цементною шпаклівкою з склосіткою.

Консультація технічного спеціаліста + 38 (067) 824 63 60
НВП "Укрвермікуліт" Copyright © 2017. Всі права захищені