+38 (067) 348 56 35   +38 (050) 138 20 81  

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

.jpg

Фасадна декоративна штукатурка

Стіни будинку завжди піддаються впливу навколишнього середовища. Це сильні косі дощі, сильний вітер, сонце, перепади температур. Отже їм також необхідний захист. Одним із способів оздоблення фасаду є штукатурка. Це в першу чергу не тільки надійний захист від зовнішніх впливів, а й технологічний спосіб надати фасаду естетичного вигляду за допомогою різноманітних фактур та кольорів. Фасадна штукатурка по суті являє собою зовнішній декоративний шар на стінах будинку. В залежності від різновиду в’яжучого матеріалу фасадні штукатурки поділяють на:

-          Мінеральні. В ролі в’яжучого виступає сірий або білий цемент. Такі штукатурки мають хорошу міцність та задовільну паропроникність. Перевагою є невисока ціна. Але мінеральна штукатурка має низьку еластичність  та потребує додаткового фарбування.

-          Акрилові. Основою таких штукатурок є дисперсія акрилових смол. Матеріали мають високу еластичність, на їхній основі виготовляють не тільки фасадні штукатурки, а й фінішні шпаклівки, ґрунтовки та структурні фарби. Акрилова штукатурка водостійка та добре миється. Продається у вже готову вигляді в відрах та може тонуватися у будь-який відтінок. Але основним недоліком такої штукатурки є її низька паропроникність. Акрилову штукатурку НЕ бажано застосовувати у складі систем утеплення на основі мінальної вати чи теплоізоляційної штукатурки.

-          Силікатні. В’яжучою речовиною виступає рідке скло. Перевагою таких готових штукатурок є найвища з усіх паропроникність, але вони менш зносостійкі та мають обмежену гамму тонування.

-          Силіконові. Склад таких штукатурок містить силіконові емульсії. Матеріал еластичний, зносостійкий, має широку гамму тонування, а найголовніше, що силіконова штукатурка також має високий показник паро проникності. Силіконові штукатурки на сьогоднішній день є дорожчими за інші варіанти, але довговічність та можливість використання в складі паропроникних систем фасадного утеплення повністю виправдані.

Технологія нанесення всіх фасадних декоративних штукатурок потребує попереднього вирівнювання стін.  Це можна зробити за допомогою штукатурних розчинів на основі цементу. В разі необхідності на стіни будинку монтується чи наноситься утеплювач. Поверхня армується скло сіткою та ґрунтується. І тільки тоді можемо приступати до нанесення фасадної декоративної штукатурки. В залежності від різновиду фактури яку можна отримати на фасаді будинку, декоративні штукатурки можуть бути різних типів. На сьогодні найбільш поширеними є:

-         "КОРОЇД" 

       Фактура створюється завдяки наявності в складі самої штукатурки кварцевої крихти різних фракцій. Розмір зерна може бути мілким до 1,5мм та крупним до 2,5мм. В залежності від напрямку затирання можна отримати різний малюнок.

короед

-          "Баранчик" 

       Наповнювачем теж виступає кварцева крихта різних фракцій. В результаті можна отримати фактуру на подобі руна.

Барашек

-          "Шуба" 

       Матеріалом може виступати звичайна цементно-піщана суміш в пропорції 1:3. Наноситься на стіну через простий віник, сітку чи розпилювачем. В такий спосіб можна отримати мілку шорохувату фактуру, а при використані валика на поверхні утворюються хвилясті виступи.

Шуба

-          "Американка" 

       Ще одна технологія отримання фактурного шару на стіні. Останнім часом набирає все быльшої популярності через простоту виконання та невисоку вартість матеріалів.

Американка штукатурка

-          Мозаїчна штукатурка

       Таку назву отримав клас матеріалів на акриловій основі. Наповнювачем виступає різнокольорова кварцева та мармурова крихта. Особливістю виробництва такої штукатурки є те, що кожна партія продукції може відрізнятися за відтінком від попередньої. Неможливо абсолютно точно витримувати дозування та відношення вмісту наповнювача. Тому при виборі такого матеріалу, його краще придбати з певним запасом.

Мозаичная штукатурка

 

Консультація технічного спеціаліста + 38 (067) 824 63 60
НВП "Укрвермікуліт" Copyright © 2017. Всі права захищені