+38 (067) 348 56 35   +38 (050) 138 20 81  

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Uteplennya_zseredini.jpg

УТЕПЛЕННЯ СТІН ЗСЕРЕДИНИ: БУТИ ЧИ НЕ БУТИ - ОСЬ У ЧОМУ ПИТАННЯ

 У яких випадках доцільно робити утеплення стін та відкосів зсередини?

  • Будинок належить до категорії пам'ятки архітектуричи розташований в історичному центрі міста.
  • Будинок вже утеплений, але рівень теплозахисту та мікроклімат в приміщенні не задовільняє власників.
  • Стіни квартири межують з ліфтовою шахтою та неопалюваними приміщеннями.
  • Разом з утепленням стін необхідно зробити зробити додаткову звукоізоляцію приміщення.
  • Складність проведення фасадного утеплення, у випадках, коли необхідне залучення верхолазів з використанням альпіністського обладнання. 
  • В квартирі чи будинку планується капітальний ремонт з штукатуркою стін, а власник бажає максимально знизити можливі тепловтрати та час прогрівання приміщення.

Товщина шару утеплення в системі Тепловер становить не більше 5 см, що дозволяє не тільки ефективно утеплити стіни, але і максимально їх вирівняти. В приміщенні з підвищеною вологістю та холодними стінами, паропроникні матеріали забезпечують здоровий мікроклімат на відміну від не паропроникних утеплювачів.

Чому варто обрати систему утеплення Тепловер? 

Монолітність нанесення. Монтаж системи утеплення Тепловер виконується штукатурним способом. Система монтується без додаткових кріплень або клею. Завдяки суцільному та однорідному шару утеплення коефіцієнт термічної однорідності системи утеплення Тепловер - 1. Подібний спосіб нанесення запобігає утворення "містків холоду" та пустот, як це характерно для інших способів утеплення. 

Можливість нанесення системи для всіх видів конструкцій. Теплоізоляційні розчини Тепловер можливо наносити від 30 мм до 200 мм. Будь-який шар буде триматись на стіні без деформаціїї завдяки еластичній структурі матеріалу, а також застосування в системі утеплення адгезійної суміші Тепловер Набриск. Кожен матеріал, з якого побудована стінова конструкція, вимагає відповідну товщину шару нанесення теплоізоляційного розчину, тому задля отримання ефективних показників енергозбереженння стінової конструкції наші спеціалісти розрахують найоптимальнійший шар нанесення для Вашого будинку. Залишити заявку на прорахунок. 

Екологічність матеріалів, що застосовуються в системі. Усі теплоізоляційні суміші Тепловер виготовлені на основі перліту та вермикуліту -  мінералів вулканічного походження, що видобуваються з земної кори та піддаються термічній обробці в 900-1000 ° С.  Суміші не містять шкідливих речовин і є повністю екологічно чистими, а відсутність органічних домішок робить їх біологічно стійкими та несприятливими для розмноження різноманітних організмів.

Паропроникність матеріалів, що застосовуються в системі. Пориста структура теплоізоляційного шару запобігає накопиченню вологи в стінах та перешкоджає втраті тепла.Наприклад, коефіцієнт паропроникності Light становить µ=0,22 мг/м·год·Па. Такий показник дозволяє застосовувати систему утеплення для енергоефективних матеріалів таких, як газобетон та поризовpoний керамічний блок. 

Негорючість матеріалів, що застосовуються в системі. Це дозволяє застосовувати систему утеплення не тільки в котеджному але і в багатоповерховому (до 73,5 м) будівництві. Система утеплення Тепловер стійка до дії високих температур, тому характеризується високою надійністю і безпечністю. 

Технологічність нанесення. Роботи виконуються швидше та якісніше. Важливим позитивним моментом утеплення за допомогою сумішей Тепловер є те, що можливе утеплення не тільки прямих, а й криволінійних поверхонь фасаду, тобто різноманітних арок, відкосів та інших архітектурних рішень. 

Довговічність системи утеплення. Довговічність кожної системи утеплення характеризується розрахунковим терміном ефективної експлуатації теплоізоляційного шару та терміном служби до капітального ремонту. Випробування в кліматичній камері показали, що після 60 циклів заморожування  – відтавання, зовнішній вигляд теплоізоляційних сумішей не змінюється, а зміна геометричних розмірів знаходиться в межах норми. Що ж стосується теплоізоляційних властивостей, то вони тільки покращуються.  Підсумовуючи, можемо сміло заявити про розрахунковий термін ефективної експлуатації теплоізоляційного матеріалу більше років!

Консультація технічного спеціаліста + 38 (067) 824 63 60
НВП "Укрвермікуліт" Copyright © 2017. Всі права захищені