+38 (067) 348 56 35   +38 (050) 138 20 81  

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кeep calm and buy Teplover

Перед настанням зими кожен із нас ретельно переглядає свій гардероб та взуття, бо від цього залежить чи не будемо ми мерзнути взимку і чи треба нам додатково утеплюватись. А от що робити з нашими домівками? Їх теж треба утеплювати.

З 2014 року в Україні діє програма "Теплий кредит" у рамках Державної цільової програми енергоефективності. У ній можуть брати участь як приватні особи, так і об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) або житлово-будівельні кооперативи (ЖБК). Кредити за цією програмою видаються державними банками ("Ощадбанк", "Укргазбанк", "Укрексімбанк"), а в 2017 році до них приєднався і "Приватбанк".

«Теплі кредити» - це часткове відшкодування витрат на придбання енергоефективних матеріалів громадянами України згідно державної програми з енергозбереження. Для отримання компенсації за придбання та утеплення теплоізоляційними матеріалами

ТМ «ТЕПЛОВЕР», Вермикуліт, необхідно виконати наступні дії:

  • фізособа отримує рахунок-фактуру в магазині на суміш ТМ«ТЕПЛОВЕР» або Вермикуліт і подає до відділення банку;
  • банк перевіряє платоспроможність позичальника та, якщо не виникає заперечень, укладає з ним кредитний договір;
  • банк перераховує кошти на рахунок постачальника (магазину) відповідно до рахунка-фактури;
  • фізособа повинна надати банку підтвердження факту придбання товару (чек, видаткова накладна тощо);
  • банк раз на місяць (до 20 числа наступного місяця) формує зведений реєстр виданих кредитів і подає його до агентства Держенергоефективності;
  • агентство щомісяця (до 25 числа наступного місяця) перераховує банку кошти для відшкодовування позичальнику до 20% (30%, 40%) частини суми кредиту;
  • банк зараховує протягом трьох робочих днів кошти на рахунок позичальника для погашення частини суми кредиту.

Матеріали Тепловер Вермикуліт відносяться до теплоізоляційних виробів. Саме так зазначено в пункті 8 та 17 переліку енергоефективного обладнання та/або матеріалів, на придбання яких здійснюється відшкодування.

Ознайомитися можна тут: http://saee.gov.ua/sites/default/files/04_04_2018.pdf

Отримати відповідь, роз’яснення чи довідкову інформацію стосовно «Теплих кредитів» можна, звернувшись на урядову «гарячу лінію» за номером телефону 1545 у цілодобовому режимі та безкоштовно з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Lifecell.

Для підприємців діє «гаряча лінія» за номером: 0-800-503-045.

       Долучайтеся до державної програми з енергоефективності. І пам’ятайте, що заходи щодо утеплення не лише зменшать втрати тепла, але й зроблять проживання у вашому будинку комфортнішим.

 

Не пропустіть можливість зробити свій будинок тепліше і при цьому заощадити!

Консультація технічного спеціаліста + 38 (067) 824 63 60
НВП "Укрвермікуліт" Copyright © 2017. Всі права захищені