+38 (067) 348 56 35   +38 (050) 138 20 81  

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

РОЗРАХУНОК УТЕПЛЕННЯ

Анкета-заявка

Для розрахунку вартості утеплення заповніть, будь ласка, форму, що наведена нижче.

ПІБ (обов'язково)
Телефон (обов'язково)

E-mail (обов'язково)

Матеріал стіни

Площа стіни, м2

Периметр відкосів, м.п.

Населений пункт (обов'язково)

Додаткова інформація

   Фасадне утеплення Bauwer виконується на основі теплоізоляційних сумішей. Завдяки цьому в результаті ми досягаємо таких переваг, як монолітність теплоізоляційного шару, відсутність містків холоду, негорючість, екологічність, паропроникність і довговічність. Для визначення ціни квадратного метра ми враховуємо товщину нанесення теплоізоляційного шару та матеріал, який буде використано у якості основи системи утеплення. Наші висококваліфіковані спеціалісти складуть індивідуальний кошторис вартості матеріалів і робіт для кожного клієнта. За основу ми беремо надану Вами інформацію про будинок або дані, отримані після виїзду фахівців Bauwer на об’єкт. Таким чином ви отримуєте реальні цифри вартості утеплення.

   Також Ви маєте змогу замовити утеплення внутрішніх стін квартир і будинків. Роботи виконуються штукатурним способом, що робить утеплення стін зсередини фінансово більш доступним. Усі теплоізоляційні матеріали виробляються на цементній основі, паропроникність. Завдяки цьому система утеплення Bauwer не затримує вологу в стінових конструкціях, що виключає появу цвілі та грибка.

   Крім того, замовлення повного комплексу робіт з комплектацією теплоізоляційними сумішами Bauwer і рекомендованими допоміжними матеріалами дає Вам право на гарантію 25 років від завода-виробника!

Консультація технічного спеціаліста + 38 (067) 824 63 60
НВП "Укрвермікуліт" Copyright © 2017. Всі права захищені